-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Ja emrat e përfituesve të bursave të studentëve “Ukshin Hoti” në Prizren

UPZ 45Universiteti i Prizrenit “Ukshin Hoti” ka ndarë bursat për studentë.

Prej 71 studentëve sa kanë konkurruar , 53 prej tyre i kanë plotësuar kryetaret e përfitimit të bursat.

Po e përciellim linkun ku mund të hyni dhe shikoni emrat e perfituesve.

 

Linku

http://uni-prizren.com/repository/docs/Vendim_-_Mbi_ndarjen_e_bursave_per_vitin_akademik_201314_216196.PDF

 

 

Më Shumë

Mjekët specialistë që punojnë vetëm në sektorin publik mund të marrin deri në 1800 euro pagë

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që t’i stimulojë mjekët specialistë të cilët punojnë vetëm në sektorin publik përmes shtesës në pagë. Këtë e bëri të...

Digjet një shtëpi e pabanuar në Prizren

Një shtëpi e pabanuar është përfshirë nga zjarri  në Prizren. Zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin. Policia Rr. Adem Jashari, Prizren 04.02.2023 – 15:35. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se...

Lajmet e Fundit