6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Ronaldo bie në pishinë, banorët shkrihen së qeshuri

Ditën e djeshme, Ronaldo nuk e kaloi dot sfidën e lundrimit në pishinë, pasi u rrëzua.

Gjatë mbrëmjes, ai e ka përsëritur edhe një herë tjetër këtë provë me Luizin, por sërish pa sukses.

Ai është rrëzuar në pishinë, duke shkaktuar të qeshura te të gjithë banorët.

Përndryshe, banorët që e kanë kaluar këtë sfidë kanë marrë si benefit mundësinë për të parë një skeç të programit humoristik “Portokalli”, ku kanë imituar banorët e BBVA.

Më e prekur nga kjo situatë ka ngelur moderatorja Kiara Tito, e cila është prekur nga mënyra se si e kanë portretizuar si person që i shkon nga mbrapa Luizit, pasi ka parë famën e tij nga jashtë. /Telegrafi/

Më Shumë

Këngëtari mesazh shqiptarëve: Kërkoj falje që Greqia ju ka lënduar!

Këngëtari grek, Andonis Remos, ka performuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve, Tiranë. Pas performacës këngëtar ka mbajtur një fjalim të shkurtër, ku...

Urimi i Selmanajt për festën e Fitër Bajramit

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj ka vizituar Bashkësin Islame. Ai ka uruar të gjithë besimtarët Islam për festën Fitër Bajramit. "Dashuria për atdheun dhe...

Lajmet e Fundit