14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren: Një burrë ka lënduar policin me veturë pasi ka refuzuar t’ua japë dokumentet

Një person në Prizren ka refuzuar t’i jap dokumentet e kërkuara policëve dhe ka lënduar duke lëvizur me veturë njërin prej tyre.

Në mesditën e së hënës, zyrtarët policor kishin hasur në një kundërvajtes të komunikacionit. Por, pas kërkimit të dokumentacionit, i dyshuari ka refuzuar i’ia jap ato policëve dhe ka lëvizur me veturë me ç’rast njëri prej policëve është lënduar.

Sipas policisë, i dyshuari është shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar. Rasti po vazhdon në procedurë të rregullt.


Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

www.renelualtahiri.com

+383 44 128 112

Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

Më Shumë

Shqipe Kastrati dhe Fedi vijnë me “Dy tre javë në vit”, kjo është kënga më e bukur që e keni dëgjuar

“Dy tre javë në vit” është projekti më i ri muzikor i këngëtares së madhe Shqipe Kastrati në bashkëpunim me Fedin. Këngëtarja e mirënjohur e...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit