18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Ronaldo do të kthehet në Evropë

 

Ylli portugez Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga klubi Al-Nassr gjatë kësaj vere.

Portugezi thuhet se është lodhur nga koha e tij në Arabinë Saudite dhe do të donte të kthehej në Evropë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se ai u largua nga Manchester United në janar.

Më Shumë

Moti sot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë...

Fury i kërkon Joshuas luftë në shtator: Eja t’ia japim botës atë që dëshiron ta shohë

Kampioni i botës për peshat e rënda Tyson Fury thotë se dëshiron të përballet me britanikun Anthony Joshua dhe që këtij të fundit i...

Lajmet e Fundit