16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Rrahje masive në Suharekë, përdoret edhe thika

Gjashtë persona janë përfshirë në rrahje në fshatin Shirokë të Suharekës.

“Gjatë rrahjes njëri prej tyre me një thikë ka tentuar t’i sulmoi të dyshuarit”,njofton Policia e Kosovës.

Viktima dhe dy të dyshuar kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ndahen 149 motokultivatorë dhe 5 plugje për bujqit e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahoecit, Smajl Latifi, ka thënë se përkushtimi dhe interesimi i përhershëm i qeverisë lokale për të vënë në krye të...

Messi largohet, tri skuadra luftojnë për dy vende në Evropë

Fituesi i Kupës së Botës me Argjentinën, Lionel Messi, dhe një prej lojtarëve më të mirë në histori të futbollit, të shtunën do ta...

Lajmet e Fundit