13.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Rrahje para Prokurorisë së Prizrenit


Tre persona janë përfshirë në një rrahje në Prizren.

Rrahja ka ndodhur në orën 7:45 minuta, para objektit të Prokurorisë së Prizrenit.

Ende nuk dihen motivet e rrahjes, shkruan “PrizrenPress”

Në ndarjen e tyre kanë ndërhyrë dy gra, pasagjere të veturës.

Rasti është parë nga prokurorë dhe gjyqtarë, të cilët në këtë kohë kanë qenë duke shkuar në punë./PrizrenPress.com/

Vritet një polic në veri, plagosen dy të tjerë

Një polic është vrarë dhe të paktën dy janë plagosur në fshatin Banjskë në veri. Burimet e Klan Kosovës bëjnë me dije se polici i...

Moti sot me vranësira dhe diell

Sot so të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë...

Lajmet e Fundit