16.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Rrëshqitje gurësh në aksin Kukës-Shishtavec

Rrëshqitje gurësh dhe dherash gjatë natës në segmentin rrugor Ura e Koloshit-Shishtavec, pjesë e aksit Kukës-Shishtavec.

Siç duket në foto, në rrugë ka prezencë të copave të shkëmbinjve të shkëputura, ndërsa rreziku për rrëshqitje të tjera është prezent për shkak se mungojnë rrjetat e telit mbrojtëse nga rënia e gurëve.

Nëse do të udhëtoni drejt Shishtavecit bëni kujdes./lapsi.al

Më Shumë

Ish-lideri i protestave studentore në 25 vjetorin e tyre viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

Ish-lideri i protestave studentore, Muhamet Mavraj, në 25 vjetorin e tyre ka udhëtuar për në Hagë të Holandës. Mavraj atje do të vizitojë ish-krerët e...

Ballkani mposhti Malishevën

Skuadra e Ballkanit e mposhti Malishevën me rezultat 3-2, në ndeshjen e mbetur të javës së parë në Superligën e Kosovës në futboll. Malisheva befasoi...

Lajmet e Fundit