-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rrëzohet në vendin e punës, dërgohet në QKUK i lënduari nga Malisheva

Një person është rrëzuar në vendin e tij të punës të dielën në Malishevë.

Policia ka njoftuar të hënën e viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor për shkak të lëndimeve të marra.

Siç bëhet e ditur në njoftim, mjeku kompetent ka bërë të ditur se viktima është jashtë rrezikut për jetë.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Sot mot me diell e vranësira, temperaturat shënojnë ngritje

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të pranishme priten gjatë orëve të mëngjesit. Në ndonjë rajon mund...

Albina Kelmendi zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit

Albina Kelmendi, zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit. Ajo ka zbuluar se kënga “Duaje”, do të prezantohet në gjuhën shqipe. Po ashtu ajo tregon se...

Lajmet e Fundit