16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Rusia raporton numër rekord brenda një dite të të prekurve nga koronavirusi

Rusia ka regjistruar numër rekord të rasteve të reja nga Koronavirusi brenda një dite.

Të dhënat e fundit tregojnë se janë 2 mijë e 558 raste të reja të të infektuarve Brenda 24 orëve, shkruan CNN, transmeton Klan Kosova.

Në total, Rusia ka raportuar 18 mijë e 328 raste me COVID-19.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari në Prizren për posedim të narkotikëve dhe armës

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për veprën penale ‘blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe...

Ariana e tepron me këtë veshje rrugëve të Milanit!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit. Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka...

Lajmet e Fundit