7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Së shpejti nis rinovimi i objektit të qendrës së Down Syndrome Kosova në Prizren

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se së shpejti fillojnë punimet për rinovimin e objektit të qendrës së “Down Syndrome Kosova – Prizren”, e cila do t’i ofroj të gjitha kushtet që i meritojnë fëmijët e këtij institucioni.

Sipas njoftimit, drejtori i Administratës, Edin Shehu, vizitoi sot këtë qendër dhe takoi stafin me të cilët diskutoi për këtë projekt që pritet të jetësohet së shpejti./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Rrahje për pronë në një familje në Prizren: Vëllai i madh e bën për spital vëllain e vogël

Një person dyshohet se ka sulmuar fizikisht vëllain e tij më të ri në moshë në Prizren. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti...

Kujdes! Hakerët po vjedhin kartelat bankare

Jo vetëm bizneset, por edhe qytetarët po përjetojnë vjedhje të parave nga hakerët, ku si shkak i keqpërdorimit të kartelave bankare, po u “zbrazen”...

Lajmet e Fundit