16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Sefë Duraj në zi, humb nënën e tij

Sefë Duraj është një ndër këngëtarët më të njohur në mediet rozë.

Ai me punën e përkushtuar që bën, në çdo kohë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Postimi i fundit që ka bërë është negativ, duke informuar që ka humbur personin më të shtrenjtë, nënën e tij.

Shikojeni shkrimin e tij të plotë.

Më Shumë

LIVE|Kosova e humb ndeshjen që dukej e fituar

Kosova e kishte në dorë fitoren ndaj Irlandës së Veriut, por Muriqi, Bytyçi dhe Zeneli, nuk janë treguar finalizues të mirë secili në nga...

Johnny Depp është fejuar me avokaten e tij Joelle Rich

Johnny Depp është fejuar me avokaten e tij Joelle Rich. Dhe, për ironi të fatit, ai u takua me të falë Amber Heard. Thashethemet...

Lajmet e Fundit