19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Sefë Duraj në zi, humb nënën e tij

Sefë Duraj është një ndër këngëtarët më të njohur në mediet rozë.

Ai me punën e përkushtuar që bën, në çdo kohë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Postimi i fundit që ka bërë është negativ, duke informuar që ka humbur personin më të shtrenjtë, nënën e tij.

Shikojeni shkrimin e tij të plotë.

Më Shumë

Limaj merr pjesë në inaugurimin e “Kalasë së UÇK-së” në Prizren

Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate, mori pjesë në inaugurimin e kompleksit "Kalaja e UÇK-së" në Arbëri të Vërrinit në Prizren. Në këtë ceremoni...

Temperaturat sot deri në 33°C, apelohet për kujdes ndaj rrezeve të diellit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do...

Lajmet e Fundit