15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Shelyn Chapra, modelja e parë indiane që pozon nudo

Shelyn Chapra-indianeShelyn Chapra, bukuroshja brune që po shihni në këto foto është modelja e parë indiane që ka pozuar për revistën “Playboy”.

Me foto të nxehta dhe shumë provokuese aktorja e Bollywood ka pozuar nodo për revistën duke hyrë në histori si modelja e parë indiane që del nudo për “Playboy”.

Më Shumë

Osmani në 25 vjetorin e Masakrës së Tusuzit: Vendosja e drejtësisë për viktimat është përkushtim i çdoditshëm i yni

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, i ka përkujtuar viktmat e Masakrës Tusuz (Lagjja e Trimave) në Prizren. Më 26 maj 1999-të, atje forcat e regjimit...

Goditet me veturë zyrtari policor në Prizren

Një person është arrestuar, pasi dyshohet se e ka goditur me veturë një zyrtar policor. Rasti ka ndodhur të marten në Prizren rreth orës 12:35. Kliko...

Lajmet e Fundit