16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Leonora Jakupi e Neki Emra së bashku…

Leonora Jakupi-Neki Emra2Këngëtarja ikonike e skenës muzikore shqiptare, Leonora Jakupi do të vijë edhe me një këngë të re.

Këtë vit, Leonora kremton 20 vjetorin e saj në skenë dhe duket që e ka marr muzikën me seriozisht se kurrë!

Pas një pauze të gjatë kjo është kënga e tretë gjatë këtij viti, por ndryshe nga të tjerat kësaj here ajo na vjen ne bashkëpunim.

Leonora Jakupu-Neki EmraNeki Emra është ai me të cilën Leonora ka bashkuar forcat, për të na e sjell këngë e re për këtë sezone, bën të ditur Blic. “Çift ty dua të kem” mban titullin kënga për muzikën e së cilës është përkujdesur kompozitori Florent Boshnjaku.

Kënga shumë shpejt do ta ketë premierën pasi që xhirimet për vizuelizimin e këtij projekti kanë përfunduar. Bëhet e ditur që videoklipi është realizuar në bregdetin shqiptar nga produksioni “Max”.

Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit

Fillimi i nëntorit do të shënojë përvjetorin e tretë të arrestimit të katër prej ish-udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. E kur kjo kohë...

Ekipi belg i ofron kontratë Eden Hazard-it

Eden Hazard thuhet se është në shënjestër të Royale Union Saint-Gilloise dhe belgu po shqyrton këtë lëvizje. Hazard u lirua nga gjiganti spanjoll Real Madrid...

Lajmet e Fundit