0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Sherri i Facebook-ut

belg0Pak ditë më parë, të gjithë flisnin për të. Ajo, tifozja bukuroshe e Belgjikës, sapo kishte fituar një kontratë me kompaninë e njohur L’Oreal.

Por një ditë më pas, gjithçka ndryshoi falë një foto të Axelle Despiegelaere.

17- vjeçarja kishte postuar një foto në rrjetet sociale përpara ndeshjes me SHBA, ku shihej pranë një antilope oriks të ngordhur.
Dukej se ajo e kishte vrarë krijesën.

“Gjuetia nuk është çështje jete apo vdekje. Është më shumë se kaq. Këtë foto e kam bërë para një vit. Tani jam gati që të gjuaj amerikanët. Haha,” shkruante ajo.
Por fotoja ka shkaktuar shumë zemërim dhe ajo humbi kontratën me L’Oreal dhe fshiu edhe faqen në Facebook.

Më Shumë

Prizren, 6 aktakuza kundër 11 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetedy (62) aktakuza kundër shtatëdhjetedy (72) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Lajmet e Fundit