11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Shkelet një këmbësor në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Tirana” në Prizren, ku një veturë ka goditur një këmbësor, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu kanë bëtë të ditur sinjalizuesit e Sinjalit dhe kanë njoftuar se këmbësori ka pësuar lëndime trupore, ndërsa shoferi ka ikur.

Lajmin e ka konfirmuar për Sinjalin edhe Policia rajonale në Prizren dhe kanë bërë të ditur se shoferi i veturës është larguar nga vendi i ngjarjes dhe po punohet për identifikimin e tij.

Më Shumë

Vrasja në Malishevë, i akuzuari dënohet me 19 vjet burg

  Gjykata Themelore në Gjakovë, e ka dënuar të akuzuarin me inicialet I.Z me 19 vjet burg për vrasjen në shtator të vitit të kaluar...

Selmanaj uron kryetarin e ri të Këshillit të Bashkësisë Islame në Prizren

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj, ka uruar Valon ef. Ibrahimi për emërimin në postin e kryetarit të Këshillit të Bashkësisë Islame në...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit