21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Shkurorëzohet edhe Andrea Pirlo

Andrea PirlAndrea Pirlo, lojtari i famshëm i skuadrës italiane Juventus dhe i skuadrës kombëtare të Italisë do të ndahet nga gruaja e tij Deborah Roversi.

Ndarja e tyre po vjen pas 12 vitesh martesë për shkak se Pirlo është dashuruar me Valentina Baldini-n.

Kujtojmë se ditë më parë të njëjtën gjë e ka bërë edhe bashëlojtari i Pirlos tek klubi i Juventusit, Gianluiggi Buffon , i cili u shkurorëzua nga top-moelja çeke, Alena Sederova.

Më Shumë

Selmanaj uron festën e Bajramit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, Driton Selmanaj, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës në Prizren...

IKShPK-ja del me këshilla për mbrojtje nga temperaturat e larta

Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshuarit. Duke u ekspozuar në diell për...

Lajmet e Fundit