18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Shoferit të Rihannas ia vjedhin veturën

Shtëpia e Rihannas duket se nuk do të ndalet së qenuri cak i hajdutëve.

Sipas burimeve të TMZ, shoferit të Ririt, i është vjedhur vetura, transmeton Indeksonline.

Shoferi tha se ai kishte lenë çelësat në veturë dhe kishte hyrë në shtëpi për të marrë diçka, por kur ishte kthyer nuk e kishte gjetur veturën.

Ai dha një mesazh për të gjithë.

“Mos i lini çelësat në makinë, sidomos natën”.

Më Shumë

AAK kërkon që paga minimale të jetë 370 euro

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka propozuar që paga minimale në vendin tonë të jetë 370 euro. AAK po ashtu ka propozuar që pensioni i...

Kryeshefja e Postës së Kosovës vizitoi Odën e Ndërmarrësve të Zejtarëve në Prizren

Kryeshefja Ekzekutive e Postës së Kosovës,  Nora Rraci me bashkëpunëtorë të saj kanë vizituat  Odën e Ndërmarrësve  të Zejtarëve në Prizren. "Në këtë takim është...

Lajmet e Fundit