28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Shoferit të Rihannas ia vjedhin veturën

Shtëpia e Rihannas duket se nuk do të ndalet së qenuri cak i hajdutëve.

Sipas burimeve të TMZ, shoferit të Ririt, i është vjedhur vetura, transmeton Indeksonline.

Shoferi tha se ai kishte lenë çelësat në veturë dhe kishte hyrë në shtëpi për të marrë diçka, por kur ishte kthyer nuk e kishte gjetur veturën.

Ai dha një mesazh për të gjithë.

“Mos i lini çelësat në makinë, sidomos natën”.

Më Shumë

Kurti viziton korrje-shirjet në Malishevë: Djerrina me gurë është bërë arë me grurë – buka jonë, në sofrën tonë

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Faton Pecin, panë nga afër korrje-shirjen e grurit te fermeri Asman Kryeziu në Malishevë. Kurti...

Iu premtuan në Big Brother, Luiz Ejlli thotë se akoma nuk u realizuan pushimet në Maldive

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë nisur pushimet së bashku me nënën e artistit shkodran dhe vajzën e tyre, Luna Mari. Çifti këtë kohë ka...

Lajmet e Fundit