18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë motoçikletë dhe një automjete i udhëtarëve me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjeri i tij. Të lënduarit pas tretmanit mjekësor janë liruar. /PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Aksion i Policisë në zonën kufitare, katër sirianë dyshohen se gjuajtën në drejtim të tyre

Policia e Kosovës është vënë në lëvizje të enjten, pas informacioneve të marra nga Policia e Shqipërisë, se disa persona kanë provuar të hynë...

Kurti në Bratislavë: S`mund të dal mbi ligjin për situatën në veri

Në forumin ‘Globalsec’ në Bratislavë, kryeministri Albin Kurti shpjegoi situatën aktuale në veri të Kosovës. Ai tha se kryetarët e rinj të komunat në...

Lajmet e Fundit