4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Shqipëria nuk arrin më tepër se një barazim në Kazakistan

Shqipëria nuk ka arritur të nxjerrë më tepër se një barazim pa gola sot në Kazakistan, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Me barazimin e arritur Shqipëria mbetet në vendin e dytë në Grupin 4 të Ligës C me katër pikë pas tri ndeshjeve, sa i ka edhe Kazakistani që kryeson. Por mund të bie më tej në renditje pasi nga ora 18:00, Bjellorusia luan me Lituaninë në ndeshjen tjetër të grupit.

Të dy përfaqësueset kanë nga tri pikë.

Shqipëria nuk arrin më tepër se një barazim në Kazakistan

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Lajmet e Fundit