13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM)

Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin.

E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka marrë pafund komente dhe pëlqime në fotot e saj.

As Grzda nuk i rezisoi dot fotove të të dashurës së tij duke lënë një koment.

Por nëse nga ky i fundit pritej komenti, nga Drini Zeqo jemi të surprizuar.

“Sa inat bëhet like vetëm një herë në foto”, thot me shaka Drini i cili nuk ka rezistuar pa lënë “gjurmët” e tij./albeu.com/

Më Shumë

Arrestohen dy të dyshuar për ngacmim seksual

Dy raste të ngacmimit seksual janë raportuar në Policinë e Kosovës. Sipas raportit 24-orësh të Policisë në lagjen 'Dardania' në Prizren, është shoqëruar në polici...

Zelensky i kërkon parlamentit të Ukrainës ta sanksionojë Iranin për 50 vjet

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, i ka kërkuar parlamentit të vendit të vendosë sanksione ndaj Iranit për 50 vjet. Duke cituar një projekt-rezolutë, gazeta ukrainase...

Lajmet e Fundit