19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

“Stupcat” vijnë me një serial të ri

Stupcat-serial i riPas “Egjelit” dhe “Amkademikut”, “Stupcat” po vijnë edhe me një serial të ri. E kësaj radhe do të jenë pjesëmarrës edhe aktorë komedian të njohur nga Shqipëria.

Vedat Bajrami ka postuar një foto nga xhirimet e me të cilën tregon se po bëhet xhirimet e serialit të ri.

Për momentin nuk dihet se si do të quhet ky serial, mirëpo suksesi i tij nuk mund të vije në mëdyshje, duke pasur parasysh karrieren e bujshme të Stupcave dhe popullaritetin që gëzojnë te audienca shqiptare.

Më Shumë

Ish-futbollisti i famshëm i jep fund beqarisë në moshën 50-vjeçare

Futbollisti legjendar italian Filippo Inzaghi, u martua këtë javë në Formentera, ishulli më i vogël spanjoll në grupin e Ishujve Balearik. Në Formentera, Inzaghi u...

Thaçit dhe Veselit iu vazhdohet paraburgimi

Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë kanë marrë vendim për vazhdimin e masës së paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë për...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit