22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Unikkatili do të sjell videoklip?! (Video)

Unikkatil6-15Unikkatili gati për koncertin për Shqiptarët e Zvicrës.

Përveç performancës së tij në koncertin e dytë, shumë shpejt albumi më i ri i reperit do të jetë në treg së bashku me një videoklip, trasmeton KlanKosova.

 

Më Shumë

Osmani për Shkurte Fejzën: Në kohët kur synohej shfarosja jonë, ajo i dha popullit të Kosovës zë përmes këngës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka marrë pjesë në koncertin e Shkurte Fejzës për nder të 50 vjetorit të karrierës  së këngëtares. Osmani tha se...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për posedim të marihuanës

Është arrestuar një person në Prizren, pasi që gjatë kontrollit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: shtatë (7) foli paketim...

Lajmet e Fundit