0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Suharekë/ Bën për spital tre familjarët e tij, arrestohet

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka përdorur dhunë në familje. Ai dyshohet se ka sulmuar fizikisht tre familjarë të tij, dy femra dhe një mashkull, të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore, raporton PrizrenPress

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor, bën të ditur Policia e Kosovës.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, i dyshuari për këtë rast është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në Suharekë, mbrëmjen e së mërkurës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

300 policë nën hetim nga prokuroria në Shqipëri

Bilanci i vitit 2022 i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore dëshmoi se Policia e Shqipërisë vijon të ketë probleme. Punonjës të caktuar shpesh janë konstatuar në...

Albina Kelmendi zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit

Albina Kelmendi, zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit. Ajo ka zbuluar se kënga “Duaje”, do të prezantohet në gjuhën shqipe. Po ashtu ajo tregon se...

Lajmet e Fundit