17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Suharekë, policia sekuestron një kartëmonedhë 200 euro false

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka sekuestruar një kartëmonedhë në vlerë 200 euro, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Në Suharekë një grua ka raportuar se kishte hasur në një kartëmonedhë në vlerë 200 euro e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:20.

Sipas njoftimit, njësiti policor ka sekuestruar monedhën e dyshuar për ekzaminim dhe hetimin e rastit.

Rasti në procedurë hetimore, ka njoftuar Policia.

Më Shumë

Kroacia nis në Kosovë kontingjentin e 41-të të ushtarëve

Kroacia sot do ta dërgojë kontingjentin e saj të 41-të në Kosovë, në kuadër të KFOR-it, misionit paqeruajtës të NATO-s. Ministria kroate e Mbrojtjes...

11 të përfshirë në rastin ku u plagos me armë një person në Prizren

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e së mërkurës mbrëma në Prizren. Sipas njoftimit, një person është plagosur me armë zjarri e...

Lajmet e Fundit