23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Sulmohet me thikë një person në Kushnin të Prizrenit

Një person është sulmuar fizikisht me thikë në fshatin Kushin të Prizrenit.

Raporti i policisë

Viktima mashkull kosovar është dërguar për trajtim mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje , rasti në procedurë hetimore.

Më Shumë

Lajmet e Fundit