13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Surprizat e shtatorit, martesa e Erion Veliajt dhe Nora Istrefit

Erion Veliaj e Ajola XoxaDasmat më të shumta në Shqipëri janë në muajt e verës, por dy personazhe vip kanë vendosur që të lidhin martesë në muajin shtator.

Bëhet fjalë për çiftet e njohura Erion Veliaj me Ajola Xoxa dhe këngëtarja kosovare Nora Istrefi me të dashurin e saj Robert Berishën.

“Presim Veliajn që do martohet në shtator. E kishte ndarë datën në korrik por për arsye familjare e ka shtyrë në shtator. Nora Istrefi do martohet në Prishtinë me të dashurin e saj Robertin.”- ka thënë në emisionin “Natën Vonë” gazetari i rubrikave rozë, Eraldo Rexho.

roberti dhe nora

Më Shumë

Enigmë

Enver Sulaj Fjalët mbetën dry Në portën që pret një diell pranvere Apo një stuhi vjeshte. Do të qeshësh me veten një ditë Kur koha do të ndalet edhe...

Moti sot me pak vranësira dhe intervale me diell

Sot do të mbajë mot kryesisht stabil, me pak vranësira dhe intervale me diell. Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale të ditës...

Lajmet e Fundit