12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Tërbohen në Ibiza

Bleona dhe Angela MartiniFotoja e radhës, e postuar në rrjetin social Instagram tregon Bleonën dhe Angelën të sapozgjuara, në të njëjtin krevat, në një nga hotelet e Ibiza’s.

Prej disa ditësh ato gjenden së bashku në Ibiza, udhëtim i cili ka pasur si qëllim biznesi por mesa duket nuk ka mbetur me aq.

Sigurisht, as këngëtarja e as modelja shkodrane nuk kanë lënë pa shfrytëzuar momentet e pushimit, për t’u argëtuar nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Përpos jetës së natës, party’t, ku janë takuar edhe me emra të tjerë të famshëm, ato kanë zgjedhur jahtin për të shijuar edhe më shumë plazhet e vendit.

Më Shumë

I dha fund marrëdhënies me Kristin, Keisi komenton raportin me djalin e aktorit: Nuk kishim kimi!

Të shumta kanë qenë aludimet për ndarjen e menjëhershme të tyre. Disa mendojnë se shkaku ishte Sabiani, disa të tjerë thonë se ata nuk...

Sot fillon rrugëtimi i Kosovës për Euro 2024

Sot (e shtunë) fillon rrugëtimi kualifikues i Përfaqësueses së Kosovës për Kampionatin Evropian që zhvillohet në vitin 2024 në Gjermani. Dardanët do të përballen me...

Lajmet e Fundit