9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Therje me thikë në Prizren

Një person është therë më thikë në Prizren.

Policia njofton se viktima ka marrë lëndime trupore.

“Viktima ka marrë tretman mjekësor dhe pastaj është liruar”, njofton PK.

“Njësiti policor ka kërkuar të dyshuarin në shtëpinë e tij, por nuk e ka takuar”.

“ Rasti është duke u hetuar”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit