10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Femra shkel femrën me veturë në Mamushë

Një femër është shkelur me veturë në Mamaushë .

Viktima ka pësuar lëndime në këmbë.

“Vozitësja femër K-Shqiptare nga pakujdesia ka goditur këmbësoren femër K-Turke”, njofton Policia e Kosovës.

“Si pasojë e aksidentit, viktima ka pësuar frakturë në këmbë dhe pas tretmanit mjekësor është liruar”.

“Rasti është duke u hetuar”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Hekuran Murati tregon arritjen historike, ‘e qepëm thesin e shqyer’

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka njoftuar në Facebook se deficiti buxhetor është zvogëluar në rekord historik. Murati ka thënë se Financat publike janë kthyer...

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Lajmet e Fundit