18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Therren me thika në shesh, një i plagosur

Thika5-22Mbrëmë në orët e vona, pak para orës 12 në sheshin “Ibrahim Rugova”, ka ndodhur një perleshje mes disa të rinjëve, ku një i ri i moshës 19 vjeç është plagosur me thikë.

Të përfshirë në përleshje kanë qenë rreth dhjetë të rinjë, bëjnë të ditur burime të Indeksonline.
Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur se i riu ka kërkuar ndihmë në QKUK, dhe se është jashtë rrezikut për jetën.

Më Shumë

Haradinaj kujton masakrën në Tusuz të Prizrenit: Të ndëshkohen përgjegjësit

Sot janë bërë 24 vjet nga masakra në lagjen Tusuz të Prizrenit, ku forcat serbe ekzekutuan barbarisht 27 civilë të pafajshëm dhe dogjën mbi...

Liria dhe Ulpiana luajnë ndeshjen e barazhit të Ligës së Parë

Edicioni 2022/23 i Ligës së Parë të Kosovës ka përfunduar javën e kaluar, teksa sot (e shtunë) do të zhvillohet barazhi mes dy nënkampionëve...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit