-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Tifozja Rihanna

rihanaa34Rihanna vazhdon të ndjekë me vëmendje të gjitha ndeshjet e Botërorit të Futbollit dhe të “vërë syrin” mbi lojtarët.

Pas vlerësimeve që bëri për Kevin Prince Boateng, gjë që ka sjellë më pas edhe reagimin e Melissa Sata, diva e popit dhe e ishujve Barbados ka pëlqyer këtë herë Karim Benzema e James Rodriguez.

Gjatë ndeshjes mes Gjermanisë dhe Francës, Rihanna ka treguar mërzitjen e saj për humbjen dhe eliminimin nga Botërori i “Gjelave”. Jo vetëm nëpërmjet fjalëve, por edhe nëpërmjet postimeve të herëpashershme në Twitter, Rihanna ka harruar gjithë impenjimet e saj dhe i është kushtuar, një herë “Baby Benze”, siç ajo e ka quajtur dhe një herë “Legjendës”.

Më Shumë

Kaka tregon për ngjashmërinë mes Ronaldo-s, Ibrahimovic-it dhe Maldini-it

Legjenda e Milan-it, Ricardo Kaka, ka folur rreth situatës së Cristiano Ronaldo-s, derisa portugezin e krahasoi me Zlatan Ibrahimovic-in dhe Paolo Maldini-n. Gjatë intervistës së...

Tërmeti në Turqi: Prizrenasit të mërzitur për miqtë turq (VIDEO)

Qytetarët e komunitetit turk në Prizren gjatë gjithë së hënës nuk i ndalën telefonatat me Turqinë. Ata interesoheshin për shëndetin e familjarëve të tyre pas...

Lajmet e Fundit