18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Tracy Morgan flet pas aksidentit: Ndjehem mirë

Tracy MorganQë pas lëndimit serioz në një aksident në New Jersey komiku Tracy Morgan ka folur për herë të parë, para opinion publik. Aktori i serialit “30 Rock” u hospitalizua më 7 qershor, si pasojë e një aksidenti të rëndë – kur një kamion goditi limuzinën me të cilën ai udhëtonte dhe në atë aksident humbi jetën mentori dhe kolegu i tij, James ‘Jimmy MACk’ MCNair.

45-vjeçari ka dalë nga spitali në javën e kaluar dhe është kthyer në shtëpi për të vazhduar shërimin, pasi ka thyer këmbën, hundën dhe disa brinjë.

“Jam mirë. Ndjehem i fortë. Ju dua. Faleminderit shumë. E vlerësoj”, u ka thënë aktori fotoreporterëve jashtë shtëpisë së tij. Vozitësi i kamionit do të përballet me proces gjyqësor, pasi e kishte zënë gjumi duke vozitur.

Më Shumë

Debutimi i Frank Sinatrës më 13 korrik 1939

Së bashku me grupin e Harry James, debutoi me incizimin e tij të parë më 13 korrik 1939, ku më pas u bë shumë...

Fluks i lartë qytetarësh dhe automjetesh në Vërmicë

Mëngjesi i së shtunës ka nisur me fluks të lartë qytetarësh e mjetesh në pikën kufitare të Vërmicës. Qytetarët e Kosovës kanë zgjedhur të...

Lajmet e Fundit