9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Tracy Morgan flet pas aksidentit: Ndjehem mirë

Tracy MorganQë pas lëndimit serioz në një aksident në New Jersey komiku Tracy Morgan ka folur për herë të parë, para opinion publik. Aktori i serialit “30 Rock” u hospitalizua më 7 qershor, si pasojë e një aksidenti të rëndë – kur një kamion goditi limuzinën me të cilën ai udhëtonte dhe në atë aksident humbi jetën mentori dhe kolegu i tij, James ‘Jimmy MACk’ MCNair.

45-vjeçari ka dalë nga spitali në javën e kaluar dhe është kthyer në shtëpi për të vazhduar shërimin, pasi ka thyer këmbën, hundën dhe disa brinjë.

“Jam mirë. Ndjehem i fortë. Ju dua. Faleminderit shumë. E vlerësoj”, u ka thënë aktori fotoreporterëve jashtë shtëpisë së tij. Vozitësi i kamionit do të përballet me proces gjyqësor, pasi e kishte zënë gjumi duke vozitur.

Më Shumë

Prizren, këmbësori goditet për vdekje nga një automjet

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në fshatin Randobravë të Prizrenit. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth...

Dy vëllezër kërcënojnë një grua në Pllanjanë të Prizrenit

Dy vëllezër dyshohen se kanë kërcënuar një grua në fshatin Pllanjanë të Prizrenit Vìktima është detyruar të kërkojë ndihmën e policisë. Sinjali merr vesh se njëri...

Lajmet e Fundit