22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Tri ndeshje sot në ‘Euro 2024’, vëmendja te ballafaqimi Holandë – Francë

Duke filluar nga ora 15:00, Sllovakia do të përballet me Ukrainën në Dusseldorf.

Të dy skuadrat i përkasin grupit E.

Ndërkaq nga grupi D do të ndeshen të katër ekipet.

Në ora 18:00, Polonia ballafaqohet me Austrinë në “Olympiasradion”.

Ndërsa sytë janë tek ndeshja e fundit në ora 21:00, mes Holandës dhe Francës që do të zhvillohet në “Leipzig Stadium”.

Më Shumë

Xhaka me bashkëlojtarë i siguruan miliona euro federatës zvicerane

UEFA shpërblen të gjitha ekipet përfaqësuese që marrin pjesë në Euro 2024. Në fakt të hyrat e UEFA-s nga Evropiani janë qindra milionëshe, ndërsa...

Kryesuesja e Kuvendit të Prizrenit fton për mbledhje të rregullt më 18 korrik

Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Prizrenit, Antigona Bytyqi ka ftuar të gjithë anëtarët e Kuvendit për mbledhjen e rregullt të caktuar për datën...

Lajmet e Fundit