6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Tuna kopjon Rihanën në klipin e ri

rihana-tunaTuna dhe Geti sapo kanë hedhur bombën e tyre të titulluar ‘MMV’, duke i dhënë epitetin si hiti i kësaj vere.

Tuna shfaqet sërish shumë joshëse dhe provokuese, duke e përmendur dhe rrehur ‘zogun’ e famshëm.

Por, menjëherë pas publikimit të klipit gjendet edhe inspirimi i Tunës për veshje në një skenë të klipit.

Ajo shfaqet me të njejtën veshje sikurse të pop yllit Rihanna.

Duket se artistet tona po e kanë problem të tregohen unike dhe origjinale në dukjen e tyre.

Më Shumë

FOTOT: Në radhë për ushqimin, pamje nga Turqia pas tërmetit shkatërrimtar

Tërmeti i 6 shkurtit ishte padyshim ndër më të fuqishmit ndonjëherë dhe me pasoja shkatërrimtare për Turqinë e Sirinë. Gazetarët që kanë raportuar nga vendet...

Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

Një punëtor është rrëzuar duke punuar në një kompani të ndërtimit në Prizren. Viktima, siç njofton Policia e Kosovës është duke u trajtuar në Spitalin...

Lajmet e Fundit