22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Usher dorëhiqet: S’do merrem më me Bieber

Usher-BieberNdonëse suksesi i Justin Bieber është i padiskutueshëm, kjo është arritur falë punës intesive të Usher, i cili e ngjiti në skenë.

Në një deklaratë për mediat rozë, super-ylli i muzikës RnB, Usher, është rrëfyer se tashmë i ka dhënë liri të plotë Bieber që të veprojë si të dojë. Ai e ka këshilluar sa i takon skandaleve të fundit.

“Unë i kam dhënë çdo këshillë të mundshme dhe i kam thënë se është në dorën e tij, nëse ai dëshiron të shkëlqejë. Tani që po shoh gjërat që po ndodhin përreth tij, them se ai duhet t’i menaxhojë vetë.

Unë nuk kam turp për këtë dhe as nuk them se është mëkat që nuk po merrem më me të, sepse thjesht është proces jetësor”, ka thënë më tej ai.

Më Shumë

Atentati në Paris, ndaj ish-kryeministrit shqiptar, Esat pashë Toptani

Më 13 qershor 1920 u vra në Paris Esat pashë Toptani. Ish-kryeministri i mërguar Toptani, në vitet 1918-1920 po përpiqej të ndërhynte pranë Konferencës së...

Pandeli Majko: Privilegj i madh të pranoj titullin ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit i ka ndarë të premten titullin “Qytetar Nderi” i Rahovecit ish-kryeministrit të Shqipërisë, Pandeli Majko. I pranishëm në këtë ceremoni ishte edhe...

Lajmet e Fundit