14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Vdekja e 40-vjeçares në Malishevë, Policia: Dyshohet se ishte hedhur nga shkallët e ndërtesës

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e 40-vjeçares në Malishevë. Sipas Policisë, ajo ishte hedhur nga shkallët e ndërtesës, ku ka qenë duke banuar.

Me urdhër të prokurorit, trupi i viktimës është dërguar për autopsy në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Rasti po hetohet si “hetim i vdekjes”.

“Rr. Skënderbeu, Malishevë 02.07.2021 ? 09:00.  Viktima femër  kosovare është gjetur pa shenja jete. Dyshohet se ishte hedhur nga shkallët e ndërtesës në të cilën ajo ka qenë duke banuar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për autopsy”, thuhet në raport.

Më Shumë

SBASHK i kundërpërgjigjët Kurtit: Nuk mbështetemi nga asnjë parti politike

Deklarimeve të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për grevën në arsim, iu është kundërpërgjigjur SBASHK .   RTK, ka pyetur edhe përfaqësuesit e SBASHK-ut ne lidhje...

VIDEO | Totaj flet për qeverisjen e tij në Prizren

Në emsionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin”, Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka folur për qeverisjen e tij në komunën e Prizrenit, raporton Gazeta10. Totaj ka...

Lajmet e Fundit