5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Sonte, është gjetur pa shenja jete një person i moshës 65 vjeçare në rrugën ” Xhon Harison”.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor nga Qendra e Emergjencës, ndërsa në vendngjarje ka qenë e pranishme Policia dhe si prokurori kujdestar.

Trupi i pa jetë do të dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa policia rastin po e trajton si vdekje e dyshimtë./tvprizreni.net/

Më Shumë

Zidane mund të kthehet në Real Madrid në të ardhmen

Legjenda franceze e futbollit, Zinedine Zidane, mund të kthehet sërish në Real Madrid. Sipas The Athletic, ai është favorit për ta marrë drejtimin e klubit...

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Lajmet e Fundit