5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Arianit Çoçaj i ndezë fansat me këngën e re “Nalt”

Reperi i njohur, Arianit Çoçaj, i njohur me emrin artistik “Ari42”, po sjellë frymë të re të në muzikë.

Së fundmi, ai ka publikuar projektin e titulluar “Nalt”, këngë të cilën ai e këndon në gjuhën gjermane duke i përshtatur edhe disa fjalë në gjuhën shqipe.

Kjo këngë u vizualizua me videoklip dhe duket se pëlqehet mjaft shumë nga fansat e tij.

Vetëm 20 orë pas publikimit në “YouTube”, kënga e Ari42 mori mbi 5 mijë klikime.

Më Shumë

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Abrashi: Escobar i ka premtuar Bërnabiqit se do ta detyrojë Kosovën ta diskutojë Asociacionin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, ka thënë se takimi i datës 31 janar në Ambasadën Amerikane në Prishtinë ku do të diskutohet për...

Lajmet e Fundit