16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një persona ka vdekur në Prizren.

Policia dyshon për mënyrën e vdekjes së tij.

“Nga ekipi mjekësor është raportuar se gjatë vizitës së një pacienti në një familje, kanë konstatuar se viktima mashkull K/Shqiptar ishte pa shenja jete”, njofton Policia e Kosovës.

“Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori dhe me urdhër të tij është iniciuar rasti dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”. /PrizrenPress.com/

Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

Presidenti amerikan Joe Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së gjatë një takimi të liderëve botërorë në New...

Detaje të rënda: Mësuesi shqiptar nuk e përballoi ikjen e gruas, piu ilaç pranë varrit të saj dhe vdiq

Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Bllash të Shqipërisë, ku 60-vjeçari Petrit Jaupaj në gjendje në rënduar emocionale...

Lajmet e Fundit