15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Vdes 40-vjeçarja nga Malisheva, bie nga shkallët e katit të 6-të

Një grua rreth 40-vjeç ka vdekur pasi është hedh nga shkallët e katit të gjashtë.

Gruaja dyshohet se ka qenë nën depresion psikik, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në Institutin Mjekësor Ligjor në Prishtinë për obduksion.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj.

“Sot rreth orës 09:00 Rreth moshës 40, është hedh nga shkallët e katit të gjashtë. Dyshohet se ka qenë nën depresion psikik. Trupi i pajetë është dërguar ne IML-e Prishtinë, për obduksion”, tha Gjurkaj.

Më Shumë

Goditen katër raste të transportimit të emigrantëve të paligjshëm drejt Kosovës

Shërbimet policore të Drejtorisë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Kukës, në bashkëpunim me shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës, në zbatim të planit...

Hapet sezoni i gjuetisë, me përjashtim të Rajonit të Prizrenit

Me datë 12 Shator 2022 Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka nxjerr vendimin për hapjen e sezonit të gjuetisë në Republikën e...

Lajmet e Fundit