22.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

ZYRTARE: KB Bashkimi transferon Valon Bunjakun

Basketbollisti Valon Bunjaku është lojtari më i ri i KB Bashkimit.

Bunjku u transferua nga KB Golden Eagle Ylli ku në sezonin e fundit e fitoi titullin e Superligës së Kosovës me therandasit.

23 vjeçari pati një mesatare prej 18.6 pikësh, 7.3 kërcime dhe 4.1 asistime në sezonin që lamë pas.

Bashkimi ka njoftuar përmes llogarisë zyrtare në Facebook për transferimin e Bunjakut.

Më Shumë

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë muajve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP e...

Burri tenton ta fusë me dhunë në veturë ish-gruan e tij në Suharekë

Një grua e cila kishte urdhër mbrojtje nga gjykata, ka njoftuar policinë se ish-bashkëshorti i saj ka tentuar që me dhunë ta fuste në...

E diela me diell

Lajmet e Fundit