4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Vdes kandidati për kryetar të Dragashit, në zgjedhjet e fundit

Ka ndërruar jetë politikani Xhevxhet Tahiri i cili ishte kandidat për kryetar të komunës së Dragashit në zgjedhjet e fundit.

Kështu ka bërë të ditur televizioni Opoja i Dragashit në faqen e tyre në Facebook.

Tahiri ka qenë kandidat për kryetar të Dragashit nga partia “Balli Kombëtar”.

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

Katër aksidente në Prizren, pesë të lënduar

Katër aksidente të trafikut kanë ndodhur dje në Prizren. Pesë persona janë lënduar. Ata kanë marrë trajtim mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë, përcill “PrizrenPress”.   AKSIDENT...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit