13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Vdes punonjësi i QKMF-së në Prizren, ishte i infektuar me COVID-19

Ka vdekur Bashkim Qollopeku, punonjës në Qendren e Mjekësisë Familjare në Prizren.

I ndjeri ishte i infektuar me COVID-19.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar nënkryetari i komunës Visar Shehu.

“Po, mund të ju konfirmoj se ka qenë pozitiv. Ka qenë në spital me respiratorë”.

Më Shumë

“Bëni kujdes në dashuri sepse mund të keni konflikte”, parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do t’ju ndryshojnë jetën. Në punë situata...

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Ajo së fundmi ka shkuar në Sydney për sezonin e ri të spektaklit “The Voice Australia”, ku sërish do të jetë trajnere. Por Rita Ora,...

Vjedhje në Rahovec

Babait

Lajmet e Fundit