13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Veseli e Reçica vizituan strukturat e Degës së PDK-së në Therandë

Dje kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, deputeti Elmi Reçica, Betim Gjoshi anëtar i kryesisë nga qendra dhe sekretar organizativ, vizituan strukturat e Degës së PDK -së së Therandës.

Në këtë takim është diskutuar për zhvillimet politike dhe mbi të gjitha për gjendjen e rëndë ekonomike në nivel vendi.

Më Shumë

Bie numri i përdoruesve të telefonisë mobile, rritet përdorimi i internetit

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) pas azhurnimit të të dhënave të pranuara nga oftuesit e shërbimeve të komunikimeve elektronike, ka publikuar...

Shtyhet gjykimi për korrupsion ndaj zyrtarëve të Komunës së Prizrenit

Në Gjykatën Themelore në Prizren, me kërkesën e përfaqësuesit të Komunës së Prizrenit, avokatit Blerim Mazreku, i cili nuk i posedonte shkresat e lëndës,...

Lajmet e Fundit