-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Vetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese se asnjëherë më parë (FOTO)

Miliarderja e re, Kylie Jenner, njihet prej disa kohësh si një nga vajzat më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Tashmë ajo numëron mbi 375 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan projektet e saj por nuk mungojnë edhe fotot e nxehta.

Së fundmi, ylli i “Instagram”-it është shfaqur më provokuese se kurrë, duke dhuruar për fansat disa imazhe shumë seksi.

E veshur vetëm me të brendshme dhe një kanotiere, Jenner ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat tunduese nga një kënd i shtëpisë së saj.

Vetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese seVetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese seVetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese seVetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese seVetëm me të brendshme, miliarderja shfaqet më provokuese se

Më Shumë

Vataj e Vehapi vizitojnë në Hagë liderët e UÇK-së

Ramë Vataj dhe Idriz Vehapi kanë vizituar në Hagë liderët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët po mbahen në paraburgim nga Gjykata Speciale. Vataj...

Përfshihet nga zjarri një lokal në Korishë të Prizrenit

Një lokal ësh të përfshirë nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit. Zjarrfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti...

Lajmet e Fundit