17.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Vetura bie në lumë, lëndohen gjashtë persona në një aksident në Prizren

Gjashtë persona janë lënduar në Prizren në një aksident që ka ndodhur të hënën pas mesnate.

Policia në Prizren ka bërë të ditur se në këtë aksident i përfshirë ka qenë një automjet i udhëtarëve.

“Dyshohet se deri tek aksidenti është ardhur kur drejtuesi i automjetit, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes ndaj kushteve të rrugës, humb kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe bie nga ura poshtë. Si pasojë, lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi i automjetit dhe pesë pasagjerët e tij”, thuhet në raportin e Policisë.

Të lënduarit pas trajtimit mjekësor janë liruar për në shtëpi.

Më Shumë

I akuzuari mungon për shkaqe shëndetësore, shtyhet gjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Inspektoratit në Prizren

Në mungesë të akuzuarit Bujar Nerjovaj, është shtyrë seanca e paraparë për të hënën në Gjykatën Themelore ne? Prizren. Mbrojtësi i të akuzuari Nerjovaj, avokati...

U rrahën për vdekje dhe trupat e tyre iu hodhën krokodilëve – detaje shokuese rreth fundit tragjik të një çifti britanik që shkuan ‘për...

Një çift britanik u vra brutalisht dhe trupat e tyre iu hodhën krokodilëve nga një bandë e pamëshirshme që iu vërsul atyre teksa po...

Lajmet e Fundit