18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

VIDEO | Robert Berisha ndan momente intime me partneren gjatë pushimeve

Robert Berisha dhe partnerja e tij Laureta kanë qenë shpesh në qendër të medieve rozë që kur bënë lidhjen e tyre publike. Ata shpesh ndajnë momente në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, çifti ka publikuar foto nga pushimet e tyre ekzotike në Meksikë.

Por kur flasim për një personazh si Roberti, duhet të presim më shumë se poza normale, dhe në fakt kështu ka ndodhur.

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet duke prekur të pasmet e partneres së tij.

Ashtu si shihet, Laureta qëndron e shkrirë, teksa ekspozon tatuazhin që ka tek pjesa e kofshës.

Romanca e tyre duket aq pasionante, sa që mund t’ja lejojnë vetes edhe të tilla video “erotike”.

Më Shumë

Ballkani dhe Prishtina luftojnë sot për trofeun e Kupës së Kosovës

Pasi fitoi titullin e kampionit, Ballkani do të synojë që ta pasurojë sezonin edhe me një trofe tjetër. Skuadra e Ilir Dajës do të...

Fillon ndërtimi i disa tualetëve publike para objektit të administratës në Prizren

Të hënën e 20 majit, punimet për ndërtimin e tualetëve publike filluan para objektit të administratës komunale në Prizren. Komuna e Prizrenit, në partneritet me...

Lajmet e Fundit