13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Vidhen dhjetëra pushkë e revole në Rahovec (Video)

Nuk dihet nëse i morën për t’i shitur ilegalisht, apo për t’i përdorë.

Por, persona të panjohur arritën që nga një qendër e qitjes me armë në Rahovec, të marrin dhjetra pushkë e revole, njofton Klan Kosova.

Policia tashmë i ka xhirimet e kamerave të sigurisë dhe po i kërkon grabitësit.

Më Shumë

Peja vazhdon me fitore, triumfon kundër Bashkimit

Peja ka shënuar fitoren e shtatë radhazi në elitë, duke mundur kësaj radhe, Bashkimin me rezultat 95:79 (33:14, 14:25, 25:25, 23:15), sfidë kjo e...

Koalicioni LVV – AAK, valë – valë, veç sa s’ka dalë

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Bisedimet e koalicionit Zajebnicë për Asociacion: Albin Kurtit nuk po ia do ta nënshkruaj Marrëveshjen për Normalizim të marëdhënieve me...

Lajmet e Fundit