11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

VV në Rahovec e akuzon Smajl Latifin për punësime familjare e partiake

Me anë të një postimi në Facebook, Lëvizja Vetëvendosje në Rahovec e ka akuzuar kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifin, për punësimë familjare e partiake.

“Nga kjo është vërtetuar se Smajl Latifi nuk e ka ndërmend me i ndalë keqpërdorimet, punësimet familjare dhe partiake”, ka shkruar Qendra e VV-së në Rahovec në reagimin e tyre.

Tutje, ata kanë përmendur lidhjet familjare e partiake të të punësuarve.

Më Shumë

“Dashuria e jetës”, momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit

Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë. Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe...

Vdes ish-kryetari i Rahovecit

Ka vdekur ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska. Këtë e ka bërë të ditur kryetari aktual i Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka thënë...

Lajmet e Fundit