30.8 C
Prizren
E diel, 7 Gusht, 2022

VV në Rahovec e akuzon Smajl Latifin për punësime familjare e partiake

Me anë të një postimi në Facebook, Lëvizja Vetëvendosje në Rahovec e ka akuzuar kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifin, për punësimë familjare e partiake.

“Nga kjo është vërtetuar se Smajl Latifi nuk e ka ndërmend me i ndalë keqpërdorimet, punësimet familjare dhe partiake”, ka shkruar Qendra e VV-së në Rahovec në reagimin e tyre.

Tutje, ata kanë përmendur lidhjet familjare e partiake të të punësuarve.

Më Shumë

Një këmbësore shkelet nga një veturë në Reshtan të Suharekës

Një këmbësore është goditur nga një veturë në fshatin Reshtan të Suharekës. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit. “ Raportohet se i...

“Kam mbetur pa rroba”, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura dhe kërkon ndihmën e fansave

Moderatores shumë të dashur nga publiku, Alketa Vejsiut i ka ndodhur një e papritur. Ajo ka humbur valixhen transit 5 ditë më parë në...

Moti sot dhe nesër

Lajmet e Fundit