3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Ylli Limani bën ndryshim drastik në trupin e tij, shfaq trupin me ‘kocka’

Këngëtari Ylli Limani, këtë vit kishte një sezonë mjaftë të ngarkuar, por siç duket nuk ishte vetëm ajo puna e tij.

Ylli shfaqet me një trup krejt ndryshe.

Duket se për këtë trup të formësuar Ylli, i kushtoi shumë kohë e vëmendje, përcjell kosovarja.

Ju pëlqen ndryshimi i Yllit?

Më Shumë

KEDS del me njoftim se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në Prizren – shkak reshjet e borës

Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike (KEDS) ka dalur me një njoftim pas reshjeve të borës në vend. KEDS ka njoftur se për shkak...

Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Lanovicë

Familjarë të dëshmorëve, veteranë e invalidë të luftës së UÇK-së, qytetarë dhe përfaqësues të institucioneve të ndryshme ,të martën ishin të pranishëm në orët...

Lajmet e Fundit